+420 800 331 183
 servicedesk@vitkovice.cz
Helpdesk Vítkovice

Zahrnují:

  • SecuFace - vlastním týmem vyvinutý software pro rozpoznávání obličejů určený pro mobily, tablety a PC. Modifikovaná verze SecuFace DB umí porovnávat a nacházet shodu obličejů v rozsáhlých databázích.
  • eGate - Systém hraniční kontroly na Letišti Ruzyně, který pomocí biometrických bran automatizovaným způsobem "strojově" odbavuje měsíčně až 300.000 cestujících v rámci Schengenského prostoru.
  • Mobilní biometrické kufry ID KIT - Mobilní kufry vlastní výroby určené pro orgány hraniční kontroly k identifikaci osob v terénu. Prakticky se jedná o mobilní pasovou přepážku, kterou ale lze provozovat v automobilu, malém letišti, v případě zvýšené potřeby na improvizovaných check pointech hraniční kontroly, nebo výjezdní kriminalistické skupiny. Je vyráběn ve dvou verzích, ale podle přání zákazníka lze vnitřní komponenty dodat na míru.
  • Čtečky krevního řečiště - Přístupový systém využívající k identifikaci osob krevní řečiště dlaně. Jedná se o biometrické řešení přístupů do prostor nebo zajištění přesného docházkového systému. Diagramy dlaňových žil nabízejí větší jedinečnost ve srovnání s jinými biometrickými prvky a tím poskytují vyšší úroveň bezpečnosti. Díky velké skenovací ploše, rozpozná senzor systémy obrazu dlaňových žil i v případě, že jsou skenované ruce špinavé, mokré, nebo poškrábané. Provoz skeneru je založen na technologii generování obrazu dlaně s využitím záření v blízkosti infra-červeného světla. Odkysličená krev absorbuje více záření v tomto spektru 760nm než okysličená krev okolní tkáně. Díky tomu je možné detekovat podkožní krevní řečiště a je možné zachytit tento žilní obrazec dlaně, což z něj činí unikátní identifikátor pro ověření shody vzorů.
  • 2D a 3D přístupové systémy - Prstové terminály malých rozměrů, pohodlné a spolehlivé IP zařízení pro použití v docházkových nebo přístupových systémech, které identifikují osobu podle otisku prstů v režimech 2D nebo 3D. Využívají optický snímač prstů s rychlostí identifikace méně než 970ms.
  • Čtečky cestovních dokladů - Celostránkové čtečky dokladů pro systém hraniční kontroly, určené k dekódování strojově čitelné zóny dokladů vydaných dle normy ISO/IEC 7501-1 a ICAO 9303 (ID-1, ID 2, ID 3), dekódování čárových kódů (1D, 2D) vytištěných na papíře nebo zobrazené na displeji mobilního telefonu, dále pak ke čtení čipů RFID, včetně inspekčních systémů.

Reference

  • Národní situační centrum ochrany hranic - Dodávka výpočetní techniky, servery, PC, monitory
  • Ředitelství služby cizinecké policie - Testování biometrické shody totožnosti osob v databázích cizinecké policie
  • Letiště Václava Havla Praha - Systém zabezpečení perimetru letiště
  • Česká republika – Ministerstvo vnitra - Dodávka a technická podpora 135 ks celostránkových čteček cestovních dokladů a SW pro optickou kontrolu dokladu