top of page

Na cestě k čistší energetice: naše představení na Hyvolution 2024

Aktualizováno: 27. 2.

Na veletrhu Hyvolution v Paříži jsme měli tu čest představit budoucí směřování energetického průmyslu, a to konkrétně v oblasti vodíkových technologií. Tento veletrh je uznávanou platformou pro prezentaci nejnovějších inovací a trendů v energetice, a my jsme byli hrdí, že jsme mohli představit naše špičkové SMART řešení skladování vodíku.

 

Naše technologie se zaměřuje na skladování vodíku při extrémních tlacích v rozmezí 500 - 1050 barů, což staví naše řešení na přední linii v oblasti bezpečnosti a efektivity. V průběhu veletrhu jsme měli možnost diskutovat s odborníky, potenciálními zákazníky a partnery, kteří vyjádřili značný zájem o možnosti našich technologií a jejich aplikaci v praxi.

 

S touto technologií nejenže posouváme hranice toho, co je možné v oblasti skladování vodíku, ale také přispíváme k udržitelné energetické budoucnosti. Jsme přesvědčeni, že vodíkové technologie jsou klíčové pro dosažení nulových emisí a zásadně mění způsob, jakým myslíme o energii, její produkci a skladování.

 

Děkujeme všem účastníkům veletrhu Hyvolution za jejich zájem a podporu a těšíme se na další spolupráci na cestě k čistší a udržitelnější energetice.Comments


bottom of page