+420 800 331 183
 servicedesk@vitkovice.cz
Helpdesk Vítkovice

Geocortex Workflow

Nástroj, který vám pomůže snadno nakonfigurovat účelné a přizpůsobitelné widgety pro vaše aplikace Esri/Web AppBuilder a Geocortex. Můžete si vybrat z více než 200 předem připravených aktivit, které zautomatizují téměř jakýkoli úkol a vytvořit si vlastní formuláře.

GIS

Geocortex Printing

Nástroj pro vytváření kvalitních tiskových výstupů pro vaše aplikace Esri/Web AppBuilder a Geocortex s vysokým rozlišením ve všech velikostech. Tiskové šablony konfigurujete přímo v prohlížeči pomocí přetahování hotových ovládacích prvků.

GIS

Geocortex Reporting

Nástroj pro vytváření tiskových sestav pro vaše aplikace Esri/Web AppBuilder a Geocortex. Do svých sestav můžete vložit tabulky, grafy, obrázky vytvořené z map, přílohy aj. Podstatným rysem je, že můžete načíst prostorová a relační data z celé řady zdrojů, včetně ArcGIS a dalších zdrojů podnikových dat.

GIS

Geocortex Web

Nástroj pro vytváření mapových 3D a 2D webových klientů postavených na nejnovějším rozhraní ArcGIS API for JavaScript od společnosti Esri. Umožňuje vytvářet vizuálně moderní aplikace bez nutnosti nákladného a náročného vývoje na zakázku.

GIS

Geocortex Mobile

Nástroj pro vytváření moderních mapových aplikací pro mobilní zařízení postavený na nejnovější verzi sady Runtime SDK pro .NET od společnosti Esri. Aplikace jsou vhodné pro sběr dat v terénu, je možné je spouštět online nebo offline. Změny provedené v offline režimu jsou synchronizovány při návratu aplikace do režimu online. Lze kombinovat s Geocortex Workflow a vytvářet tak uživatelské interakce pro prakticky jakýkoli proces.

GIS